Anett on Eesti Muusikauhindadel neljakordselt auhinnatud kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja, kandes teist aastat järjest Aasta Soul/Funk/R&B artisti tiitlit, mille pälvis 2024. aasta Eesti Muusikaauhindadel koos Frediga väljaantud albumi "Read Bewteen The Lines" eest. Albumiga oldi ühtlasi nomineeritud ka Aasta albumi ja Aasta ansambli kategooriates. Aneti eelmine album “Late to the Party” tõi talle Eesti Muusikaauhindadel nominatsioonid Aasta albumi ja Aasta naisartisti kategooriates ning samuti Aasta Soul/Funk/R&B artisti tiitli. Debüütalbumiga “Morning After” pärjati Anett Aasta nais- ja popartisti tiitlitega.

Anett on lisaks soolokarjäärile tegev ka laulukirjutajana - tema kaasautorlusel valmis sel aastal globaalse voogedastusplatvormi HBO Max uue imagokampaania tunnuslugu ning samal aastal kirjutas Anett ka kaks lugu Bolti globaalsete reklaamkampaaniate jaoks. Rahvusvaheliselt on Anett teinud koostööd produtsendiga Pearse Mcintyre (ÜK), kes on varasemalt töötanud teiste seas ka jazzmuusiku Gregory Porteriga.

Anett on üles astunud Rootsis, rahvusvahelisel Future Echoes esitlusfestivalil ja ka Liverpool Sound City esitlusfestivalil Inglismaal.