Anett on Eesti Muusikauhindadel mitmekordselt auhinnatud kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja, kandes sel aastal eesti muusika ajaloos esimest korda välja antud Aasta Funk/Soul/R&B artisti tiitlit. Aneti eelmine album “Late to the Party” tõi talle Eesti Muusikaauhindadel ka nominatsioonid Aasta albumi ja Aasta naisartisti kategooriates. Debüütalbumiga “Morning After” pärjati Anett Aasta nais- ja popartisti tiitlitega.

Käesoleva aasta sügisel andis Anett välja albumi “Read Between The Lines” koos tunnustatud kitarrist-produtsendi Frediga ning albumi esitluskontserdid Tallinnas ja Tartus anti välja müüdud saalidele.

Anett on lisaks soolokarjäärile tegev ka laulukirjutajana - tema kaasautorlusel valmis sel aastal globaalse voogedastusplatvormi HBO Max uue imagokampaania tunnuslugu. Rahvusvaheliselt on Anett veel teinud koostööd produtsendiga Pearse Mcintyre (ÜK), kes on varasemalt töötanud teiste seas ka jazzmuusiku Gregory Porteriga.

Käesoleva aasta alguses esines Anett Rootsis, rahvusvahelisel Future Echoes festivalil ning möödunud aasta kevadel astus Anett üles Liverpool Sound City esitlusfestivalil Inglismaal.